PİMAŞ TIKANIKLIĞI

 

 

Su tesisat borularındaki tıkanmaları robotla açıyoruz. Plastik borularda, pimaş borularda ve atık su borularda tıkanmaları açıyoruz. Pik boru dediğimiz demir borulardaki tıkanmaları açıyor size evinizi veya işyerinizi kırmaktan kurtarıyoruz.

        Boruların içerisinde oluşan tıkanıklığı kamera ile görüntüleyip, tıkanıklığa sebep olan maddeyi görüntülüyoruz. Boru içerisinde kırık veya problemleri noktaları tespit edebiliriz. Ankara ve çevresine hizmet veren firmamız garantili olarak iş yapmaktadır.

    Garantili tıkanıklık açan tek firmayız. Boru tıkanmasına karşı alınacak önlemleri anlatan kendine iş çıkarmayı planlayan değil sizi masraftan nasıl kurtatırırız anlayışla çalışıyoruz. Tuvalet borularında ve klozet tıkanmalarında bizi arayabilir hizmet alabilirsiniz.

     Pimaşlarda meydana gelen tıkanıklıkları pimaşa zarar verilmeden kameralı cihazlarla tespit edilip robot yardımıyla pimaş tıkanıklık açma işlemi gerçekleşmektedir.

       Pimaş tıkanıklığı, tuvaletten atılan tuvalet kağıdı ve benzeri maddelerin pimaş borusunda tıkanmasıyla oluşur ve bu sorun uzun süre fark edilememektedir. Pimaş tıkanıklığı açma eskiden bu sorunu yaşayanlara kabus dolu günler yaşatıyordu. Çünkü tıkanıklığın yerini tespit etmek için günlerce, haftalarca uğraşılır, etraf kırıp dökülürdü. Bunun sonucunda bazen tıkanıklığın yeri tespit bile edilemezdi.

      Teknolojinin gelişmesiyle her alanda olduğu gibi bu alanda da üretilen makinelerle çözüme rahatlıkla ulaşılmaktadır. Pimaş tıkanıklığı açma cihazı ile sorununuz kısa süre içinde halledilmektedir. Hem de hiçbir yer kırıp dökülmeden. Pimaş borusuna bu cihazın ucunda bağlı olan mekanizma sokulur, bu mekanizma tıkanıklığın olduğu yerde ki tuvalet kağıdı vb. gibi maddeleri kendine sararak tıkanıklığın giderilmesini sağlar.